OFTSO

Bilgi Güncelleme

Üyelerimizin Oda hizmetlerinden daha hızlı ve etkin bir şekilde yararlanabilmeleri için firmalarının iletişim bilgilerindeki değişiklikleri Odamıza zamanında bildirmeleri büyük önem taşımaktadır. 

Bu çerçevede, firmalarının iletişim bilgilerinde değişiklik olan üyelerimiz, Üye Bilgileri Güncelleme  Formunu doldurarak oftso@tobb.org.tr  e-posta adresi veya 0 462 771 71 63 faks numarası aracılığıyla Odamıza ulaştırabilirler.

Bahsi geçen formda belirtilen değişiklikler sadece Oda kayıtlarına işlenmektedir. Tescilli adresinizin kayıtlarımızdan değiştirilmesini istiyorsanız Ticaret Sicil Müdürlüğümüze başvuru yapmanız gerekmektedir.
Adres nedeniyle askıda olan üyelerimizin “Üye Bilgileri Güncelleme Formu"nu mutlaka ıslak imzalı olarak Odamıza teslim etmeleri gerekmektedir. Bu durumda olan üyelerimizin, e-posta ya da faks yoluyla gönderdikleri formlarla, askıdan indirme işlemlerinin yapılamayacağını, ancak ıslak imzalı formlarla başvuru yapılması halinde işlem yapılabileceği hususunu önemle hatırlatırız

Icon Üye Bilgi Güncelleme Formu (11,6 KB)

© Copyright 2013

Of Ticaret ve Sanayi Odası